Adoli Restaurant

Belki günü Türkiye’nin muhteşem turkuaz koylarından birini keşfederek ya da günübirlik tekne gezisinde Akdeniz’ in sularında yüzerek veya dalarak geçirdiniz. Belki de Babadağ’ın tepesinden manzarayı hayranlıkla izlemek için teleferikle bir yolculuk yaptınız ve hatta dağın zirvesinden Ölüdeniz’deki ikonik plaja inen yamaç paraşütü heyecanını yaşadınız. Eğer öyleyse, günün geri kalanını sakin bir şekilde, dinlenerek ve rahatlayarak geçirmek isteyeceğinizi tahmin ediyoruz. Kaya Villas Exclusive’ de Adoli Restaurant ve Tongucco Bar personeli tam da bunu sağlamak için oradalar.

Onlar kadehinizi doldururken siz günün size hediye ettiği anıları sindirebilir ve bir sonraki günün planlarını yapabilirsiniz. Bu arada şefimiz ve ekibi, tamamı yöresel malzemelerle hazırlanan alakart menüden görkemli akşam yemeğinizi hazırlayacaktır.

Alternatif olarak havuz başında, daha sakin bir gün planlıyorsanız restoran personelimiz geleneksel Türk kahvaltısı, lezzetli atıştırmalıklar veya öğlen yemeği servisi için hazır olacaktır. Aynı şekilde bar personelimiz de yaz güneşinden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak üzere havuz başında içecek servisi sunacaktır.

Yüksek sesli müzik olmayacağına söz veriyoruz. Animasyon ekibimiz yok. Bunun yerine Kaya Villas Exclusive olarak odak noktamız lüks dokunuşlar arayan seçici misafirlerimize unutulmaz tatil anıları biriktirecekleri huzurlu bir kaçamak sağlamaktır.

Kaya Villas Exclusive
Enfes Lezzetler, Şık Sunumlar
Whatsapp İletişim