Unique and Historic
Environment

[hotelrunner lang="en-US"]

Kaya Villas Exclusive

In a fast-paced world, we understand the importance and value of downtime and our promise to our guests is that we will do all we can to ensure your stay is as relaxing, stress-free and as close to peaceful perfection as possible.
75m² 1-2 kişi

Villa Sky 75m² kapalı kullanım alanına sahip çift kişilik bir villa olarak tasarlanmıştır. Tam donanımlı mutfağı, oturma alanı, yatak odası, keyif küveti ve banyosu ile çiftlerimize romantik bir ambiyansta eksiksiz bir ev konforu sağlar. Üst katta yer alan Villa Sky’ ın geniş terasında benzersiz tarihi Kayaköy manzarasının tadını çıkarabilir, geceleri muhteşem bir yıldız şöleni yaşayabilirsiniz.

80m² 1-2 kişi

Villa Zen 80m² kapalı kullanım alanı sağlayan iki kişilik bir villadır. Tam donanımlı mutfağı, şömineli oturma alanı, yatak odası, bahçe manzaralı küveti ve banyosuyla misafirlerimize hem yaz hem kış aylarında son derece romantik ve keyifli bir tatil deneyimi sunar. Çok özel bir bahçeye, terasa ve havuza sahip bu villa özellikle balayı çiftleri ve romantik kaçamaklar için düşünülmüştür.

140m² 1-4 kişi

Villa Joy 140m² kapalı kullanım alanı ile iki kattan oluşan, tesisimizdeki en büyük villadır. Alt katında kendine ait banyosu olan ve bahçeye açılan bir yatak odası, oturma odası ve tam donanımlı bir mutfak bulunmaktadır. Üst katında ise jakuzili ve duşlu banyosu, oturma alanı, tarihi Kayaköy manzaralı balkonu bulunan bir yatak odası bulunmaktadır.

80m² 1-2 kişi

Villa Bliss 80m² kapalı kullanım alanı sunan çift kişilik bir villadır. Tam donanımlı mutfağı, oturma alanı, yatak odası, giyinme odası ve banyosunun yanı sıra kış aylarında tadını çıkarabileceğiniz nostaljik sobasıyla keyifli anılar biriktirebileceğiniz Villa Bliss’ de siz kıymetli misafirlerimizin özel kullanımı için tahsis edilmiş teras, havuz ve bahçe alanı bulunmaktadır.

120m² 1-4 kişi

Villa Harmony 120m² kapalı kullanım alanı sağlayan dört kişilik bir villadır. Banyolu iki yatak odası, tam donanımlı mutfağı, şömineli oturma alanıyla hem yaz hem kış ayları için konforlu ve keyifli konaklama imkânı sunmaktadır. Villa Sunshine misafirlerimiz ile ortak kullanımı olan ana havuzumuza açılan geniş terasınızda dinlenebilir, ya da havuz başında size tahsis edilmiş alanımızda güneşin ve doğanın tadını çıkarabilirsiniz.

120m² 1-4 kişi

Villa Sunshine 120m² kapalı kullanım alanı sağlayan dört kişilik bir villadır. Banyolu iki yatak odası, tam donanımlı mutfağı, şömineli oturma alanıyla hem yaz hem kış ayları için konforlu ve keyifli konaklama imkânı sunmaktadır. Villa Harmony misafirlerimiz ile ortak kullanımı olan ana havuzumuza açılan geniş terasınızda dinlenebilir, ya da havuz başında size tahsis edilmiş alanımızda güneşin ve doğanın tadını çıkarabilirsiniz.

Kaya Villas Exclusive Gallery

Kaya Villas Exclusive is owned and operated by Tonguç & Yeliz and our mission is to offer our guests an oasis of peace and tranquillity where they can leave their day-to-day lives behind.

Kaya Villas Promotional Film

Kayavillas Exclusive is located at the foothills of historical Kayaköy, within a 4500 square meter of gated garden. It consists of seven villas where you can either enjoy your privacy at your own garden and pool or socialise with our other guests at Tongitto Bar and Ada Restaurant.

Error: Contact form not found.

tr_TRTR
Bizi Arayın