Restaurant & Bar

Belki günü Türkiye’nin muhteşem turkuaz koylarından birini keşfederek ya da günübirlik tekne gezisinde Akdeniz’ in sularında yüzerek veya dalarak geçirdiniz. Belki de Babadağ’ın tepesinden manzarayı hayranlıkla izlemek için teleferikle bir yolculuk yaptınız ve hatta dağın zirvesinden Ölüdeniz’deki ikonik plaja inen yamaç paraşütü heyecanını yaşadınız. Eğer öyleyse, günün geri kalanını sakin bir şekilde, dinlenerek ve rahatlayarak geçirmek isteyeceğinizi tahmin ediyoruz. Kaya Villas Exclusive’ de Adoli Restaurant ve Tongucco Bar personeli tam da bunu sağlamak için oradalar.

Onlar kadehinizi doldururken siz günün size hediye ettiği anıları sindirebilir ve bir sonraki günün planlarını yapabilirsiniz. Bu arada şefimiz ve ekibi, tamamı yöresel malzemelerle hazırlanan alakart menüden görkemli akşam yemeğinizi hazırlayacaktır.

Alternatif olarak havuz başında, daha sakin bir gün planlıyorsanız restoran personelimiz geleneksel Türk kahvaltısı, lezzetli atıştırmalıklar veya öğlen yemeği servisi için hazır olacaktır. Aynı şekilde bar personelimiz de yaz güneşinden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak üzere havuz başında içecek servisi sunacaktır.

Yüksek sesli müzik olmayacağına söz veriyoruz. Animasyon ekibimiz yok. Bunun yerine Kaya Villas Exclusive olarak odak noktamız lüks dokunuşlar arayan seçici misafirlerimize unutulmaz tatil anıları biriktirecekleri huzurlu bir kaçamak sağlamaktır.

Maybe you spent the day exploring one of Turkey’s magnificent turquoise coves or swimming or diving in the waters of the Mediterranean on a daily boat trip. Maybe you took a cable car ride to admire the view from the top of Babadağ and even experienced the excitement of paragliding from the top of the mountain down to the iconic beach in Ölüdeniz. If so, we guess you will want to spend the rest of the day resting and relaxing. At Kaya Villas Exclusive, Adoli Restaurant and Tongucco Bar, staff are there to provide just that. While they fill your glass, you can enjoy memories of your day and make plans for the next. Meanwhile, our chef and his team will prepare your sumptuous dinner from the à la carte menu, all prepared with local ingredients.

Alternatively, if you’re planning a quieter day by the pool, our restaurant staff will be on hand to serve a traditional Turkish breakfast, delicious snacks or lunch. Likewise, our bar staff will serve drinks by the pool to help you make the most of the
summer sun. We promise no loud music. We do not have an animation team. Instead, at Kaya Villas Exclusive, our focus is on providing our discerning guests looking for luxurious touches with a peaceful getaway ready and waiting to create unforgettable holiday memories.

en_GBEN
Bizi Arayın