Amenity: Özel Havuz

80m² 1-2 kişi

Villa Zen 80m² kapalı kullanım alanı sağlayan iki kişilik bir villadır. Tam donanımlı mutfağı, şömineli oturma alanı, yatak odası, bahçe manzaralı küveti ve banyosuyla misafirlerimize hem yaz hem kış aylarında son derece romantik ve keyifli bir tatil deneyimi sunar. Çok özel bir bahçeye, terasa ve havuza sahip bu villa özellikle balayı çiftleri ve romantik kaçamaklar için düşünülmüştür.

140m² 1-4 kişi

Villa Joy 140m² kapalı kullanım alanı ile iki kattan oluşan, tesisimizdeki en büyük villadır. Alt katında kendine ait banyosu olan ve bahçeye açılan bir yatak odası, oturma odası ve tam donanımlı bir mutfak bulunmaktadır. Üst katında ise jakuzili ve duşlu banyosu, oturma alanı, tarihi Kayaköy manzaralı balkonu bulunan bir yatak odası bulunmaktadır.

80m² 1-2 kişi

Villa Bliss 80m² kapalı kullanım alanı sunan çift kişilik bir villadır. Tam donanımlı mutfağı, oturma alanı, yatak odası, giyinme odası ve banyosunun yanı sıra kış aylarında tadını çıkarabileceğiniz nostaljik sobasıyla keyifli anılar biriktirebileceğiniz Villa Bliss’ de siz kıymetli misafirlerimizin özel kullanımı için tahsis edilmiş teras, havuz ve bahçe alanı bulunmaktadır.

tr_TRTR
Bizi Arayın