Amenity: Döküm Soba

140m² 1-4 kişi

Villa Joy 140m² kapalı kullanım alanı ile iki kattan oluşan, tesisimizdeki en büyük villadır. Alt katında kendine ait banyosu olan ve bahçeye açılan bir yatak odası, oturma odası ve tam donanımlı bir mutfak bulunmaktadır. Üst katında ise jakuzili ve duşlu banyosu, oturma alanı, tarihi Kayaköy manzaralı balkonu bulunan bir yatak odası bulunmaktadır.

80m² 1-2 kişi

Villa Bliss 80m² kapalı kullanım alanı sunan çift kişilik bir villadır. Tam donanımlı mutfağı, oturma alanı, yatak odası, giyinme odası ve banyosunun yanı sıra kış aylarında tadını çıkarabileceğiniz nostaljik sobasıyla keyifli anılar biriktirebileceğiniz Villa Bliss’ de siz kıymetli misafirlerimizin özel kullanımı için tahsis edilmiş teras, havuz ve bahçe alanı bulunmaktadır.

120m² 1-4 kişi

Villa Harmony 120m² kapalı kullanım alanı sağlayan dört kişilik bir villadır. Banyolu iki yatak odası, tam donanımlı mutfağı, şömineli oturma alanıyla hem yaz hem kış ayları için konforlu ve keyifli konaklama imkânı sunmaktadır. Villa Sunshine misafirlerimiz ile ortak kullanımı olan ana havuzumuza açılan geniş terasınızda dinlenebilir, ya da havuz başında size tahsis edilmiş alanımızda güneşin ve doğanın tadını çıkarabilirsiniz.

tr_TRTR
Bizi Arayın