HAKKIMIZDA

Kaya Villas Exclusive

Tonguç ve Yeliz’in ev sahipliğinde hizmet veren Kaya Villas Exclusive, misafirlerine, günlük hayatın getirdiği stresten uzak bir huzur vahası sunmayı kendine misyon edinmiştir.

Yaşamdan çaldığınız kısa zamanların ne kadar kıymetli olduğunun farkındayız. Amacımız bu kısa zamanları misafirlerimiz için mümkün olan en rahatlatıcı, keyifli ve huzurlu hale getirmektir.

Tarihi Kayaköy’ün eteklerinde, beş dönüm bahçe içinde, yedi villadan oluşan Kaya Villas Exclusive misafirlerine diledikleri zaman kendi bahçe ve havuzlarında mahremiyet, diledikleri zaman ise diğer misafirlerimizle bir arada Ada Restoran ve Tongitto Bar’ da sosyalleşme imkanı sağlamaktadır. Amacımız kalabalıktan rahatsız olmadan ve yalnızlıktan sıkılmadan zaman geçirebileceğiniz, güvenli bir ortam sağlamaktır. Güneş doğarken kuş sesleriyle uyanmayı, gün içinde sessizliğin, tarihin ve doğanın tadını çıkarmayı, güneş batarken ise yöresel Ege lezzetlerinin eşliğinde romantik bir akşam yemeği ile günü taçlandırmayı hayal ediyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Kapımızdan çıktığınızda yürüyerek birkaç dakikada ulaşacağınız tarihi köy, oturup kahvenizi yudumlayabileceğiniz köy kahvesi, doğa yürüyüşü yapabileceğiniz dünyaca ünlü patikalar, etnik ürünler bulabileceğiniz sanat atölyeleri ve arabayla keşfe çıkabileceğiniz sayısız koylar da cabası.

Beş yıldızlı otel konforunu ev konforuyla birleştiren tesisimizde tüm villalarımız ihtiyaçlarınız düşünülerek, özenle tasarlanmış ve döşenmiştir. Kısa veya uzun konaklamalar için ideal şekilde donatılmıştır. Personelimiz müşteri hizmetlerinde yalnızca en iyiyi sağlamak üzere eğitilmiştir.

Evimiz, evinizdir. Sizi ağırlamaktan mutluluk duyarız…

Kaya Villas Exclusive Tanıtım Filmi

Tarihi Kayaköy’ün eteklerinde, beş dönüm bahçe içinde, yedi villadan oluşan Kaya Villas Exclusive misafirlerine diledikleri zaman kendi bahçe ve havuzlarında mahremiyet, diledikleri zaman ise diğer misafirlerimizle bir arada Ada Restoran ve Tongitto Bar’ da sosyalleşme imkanı sağlamaktadır.